Alfa 1Pizza Wood

TOP 35 v kategorii Pece na pizzu

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Alfa 1Pizza Wood

Pece ALFA jsou určeny pro domácí použití s tradičním vytápěním pomocí dřeva, kde doba nahřátí pece je díky patentované technologii proudění horkého vzduchu a speciální izolaci...
29 900 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Zahradní-grily.com
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 741 recenzíDalší informace

Popis produktu

Pece ALFA jsou určeny pro domácí použití s tradičním vytápěním pomocí dřeva, kde doba nahřátí pece je díky patentované technologii proudění horkého vzduchu a speciální izolaci...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Pece ALFA jsou určeny pro domácí použití s tradičním vytápěním pomocí dřeva, kde doba nahřátí pece je díky patentované technologii proudění horkého vzduchu a speciální izolaci pouze 15 minut. Pece lze použíp pro mnoho technik pečení, zapékání, vaření, ale i grilování, pec vám poslouží jako venkovní horkovzdušná trouba, je ideální pro ty, kteří milují tradiční chutě a chtějí vyzkoušet opravdový zážitek z vaření na čistém dřevě. Provedení a design pecí Alfa spočívá ve vývoji tvarů, výběru materiálů tak, aby se spojily funkční výhody se vzhledem. Alfa pece pro domácí používání jsou koncipovány a navrženy stejně jako profesionální pece. Tradiční řemeslný způsob provedení v kombinaci s inovační technologií dvojité vrstvy izolace s keramickým vláknem a žáruvzdornou keramickou pečící plochou zajišťují dokonalé a efektivní udržení tepla uvnitř pece. Používání a údržba pecí Alfa jsou díky čistému provedení a efektivnímu fungování velmi snadné a bezpečné. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči nepříznivému počasí, vlhkosti a mají vysoké izolační schopnosti. Pečící komora pece je z nerezové oceli se silnou keramickou pečící plochou (dno pece), dvojitá vrstva izolace z keramických vláken zabraňuje přehřátí vnějšího pláště. Díky patentovanému systému odvodu spalin a tvaru pece cirkuluje horký vzduch uvnitř tak, že se jídlo připravuje rovnoměrně a ze všech stran. Využití tepla je při této řízené cirkulaci velmi efektivní a hospodárné. Pec je dodávána s nerezovými dvířky, která jsou opatřena ergonomickou dřevěnou rukojetí pro otevírání a zavírání pece pro nastavení teploty a tahu. Když jsou dvířka zavřená, plamen je slabší a jídlo se vaří konvekcí a vedením, když je otevřená, plamen je vyšší, aby vaše jídlo zhnědlo a bylo křupavější. Pro kontrolu teploty v peci je vedle dvířek osazen teploměr.

Pro tuto pec lze dokoupit pojízdný podstavec.  Užijte si vaření, grilování a pečení jídla v peci na dřevo. Objevte naše báječné recepty a užijte si na své zahradě více zábavy s jedinečným produktem na grilování, pizzu, pečeně a dezerty.

Návod k použití:

Rozpálení trouby - Umístěte koš na dřevo do středu varné komory a položte několik malých polen, abyste zapálili oheň. Na zahřátí stačí tři nebo čtyři malá polena.

Udržování plamene v běžící troubě - Asi po deseti minutách přesuňte koš na levou stranu trouby a na deset minut zavřete dvířka. Pro udržení konstantní teploty přidávejte každých 15 minut malá polena o tloušťce maximálně 5 cm.

Ukončení vaření - Na konci vaření zavřete dvířka a nechte oheň dohořet. Popel odstraňte, když trouba úplně vychladne.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.